Cephe Tabelaları

 

Kompozit Panel, yapılarınızın dış cephe kaplamasında çok çeşitli imkanlar sunabilen bir malzemedir.

 

Alüminyum kompozit levha, dış yüzeylerdeki 0.5mm kalınlıkta iki alüminyum levhanın arasında özel dolgu malzemesi olacak şekilde birbirine çeşitli tekniklerle yapıştırılmasıyla oluşturulmaktadır. En fazla kullanım alanı bulan 4mm kalınlığındaki alüminyum kompoze levhalar çeşitli renk ve doku seçenekleriyle piyasada bulunmaktadır. Renk yelpazesi oldukça geniş olan ve standart birçok rengin yanı sıra ahşap desenli seçenekleriyle de cephe kaplamada kullanılmaktadır. Kolay şekillenmesi, hafif ve dayanıklı olması, iklim şartlarından ve ultraviyoleden etkilenmemesi gibi avantajlarıyla kaliteli alüminyum kompozit levha markalarını kullanmaktayız.

 

Teklif İsteyin!

İşinizle ilgili yaptıracağınız veya yaptırmayı düşündüğünüz kompozit cephe kaplama için bizimle iletişime geçin. Alacağınız sonuçtan memnun olacağınızı çok iyi biliyoruz.

 

Kompozit Cephe Kaplama Avantajları

 
  • Şık ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde estetik bir görünüm sağlar.
  • Kullanımı kolaydır. Levhaya arzu edilen şekil ve boyut verilebilir.
  • Farklı renk ve boyutlarda temin edilebilmektedir.
  • Dayanıklıdır. Dirençli, hafif, sert bir malzemedir.
  • Koruyucudur. Kaplandığı alanı havanın etkilerine karşı korur.
  • Isı ve ses yalıtımı sağlar.
  • Ekonomiktir. Fiyat-performans oranı idealdir.
  • Çevrecidir. %100 geri dönüşümü bir üründür.

Oteller, AVM’ler, kongre ve sinema salonları gibi önemli yapılarda kompozit cephe kaplaması kullanılarak göz doldurucu bir görünüm sağlanmaktadır. Isı yalıtımı, dayanıklılık ve ses geçirmezlik gibi teknik unsurlarla estetik kaygıları ortak noktada buluşturan kompozit paneller, farklı renk seçenekleri ve kolay işlenebilirliği ile vazgeçilmez mimari ürünlerdendir. Aynı zamanda çevre dostu da olan kompozit panelleri vazgeçilmez kılan şey, düşük maliyetle yüksek verim sunabilmeleridir.

 

cephe & tabela

kompozit & cephe

Matbaa & cephe tabelaları Matbaa & Grafik Tasarım