YELKEN BAYRAK

YELKEN BAYRAK

YELKEN BAYRAK ,ANKARADUBASATIŞBÜYÜK DUBAKEÇİÖRENALTINDAĞPURSAKLARÇUBUKÇANKAYASİNCANMAMAKSİTELER,


Ekonomik seri Olta Bayrak modelleri, talebiniz doğrultusunda tasarlanan reklam bayraklarıdır. Uygun fiyata sahip olan bu Olta Bayrak en fazla tercih edilen baskı ölçüsü olan 75x300 cm ölçüye sahiptir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir, insanların ilgisini çeker, Reklam bayrakları bazen bir tabeladan daha fazla kadar etkili olabilir.
Fotoğraflardaki bayrakların tamamı kendi üretimimizdir.
Bu tür bayrakları oto galeri, emlakçı, ezcane, mağaza, lokanta, banka, restaurant gibi hizmet ve ürün satışı yapan bir çok işletme tercih etmektedir.
Bayrak üzerine yapılacak dijital basıkıda kullanılacak yazı, görsel, logo gibi detayları bize canlı destek, whatsapp ve mail üzerinden iletebilirsiniz, satış destek ekibimiz tüm sorularınıza hızlıca cevap vermek için özen gösterirler.
 
Bayrakların ölçüsü: Yükseklik 300cm en 75cm, bayrak borusu 400cm'dir. Bayraklarımız tekstil jet baskı makinasında basılmakta ve baskı sonrası fixe işlemi yapılmaktadır, bu yüzden renkler gerçeğe yakın ve parlaktırYELKEN BAYRAK, ANKARA, DUBA, SATIŞ, BÜYÜK DUBA, KEÇİÖREN, ALTINDAĞ, PURSAKLAR, ÇUBUK, ÇANKAYA, SİNCAN, MAMAK, SİTELER,