ankara-ucuz-branda-pankart-afis,vinil-folyo-one wae-baski

ankara-çubuk-tabela-dijital-baskı-reklam-reklamcı-folyo-branda-vinil-pankart-kaplama-giydirme-bilkent-avm-fason-dijital-baski-branda-folyo-vinil-afis-ankara-bolu-bursa-izmir-antalya-istanbul-konya-trabzon-of-hatay-samsun-sinop-bartin-rize-afyon-aydin-manisa-karsANKARADA EN UYGUN BASKIYI BİZ YAPIYORUZ İDDALIYIZ

TÜRKİYENİN HER YERİNE

ANLAŞMALI KARGO İLE GÖNDERİM

0506 713 01 63


Dijital Baskı Türleri

 

branda-vinily-golge-reklamVinily Baskı

Bu malzeme 280 - 320 - 440 -520 gr olarak vardır, Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli 280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde çoğunlukda kullanılmaktadır 440 gr veya 520 gr vinily ise tabela yüzeylerinde veya bilboardlarda veya kaliteli iş yapmak için istedğiniz her yerde kullanabilirsiniz vinily malzeme uzakdoğu ve avrupa olarak vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinily malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.
 

 


folyo-ankara-baski-golge-reklam

Folyo Baskı

Arkası yapışkan özelliğine sahip bu malzeme tozsuz pürüzsüz olan her yere yapışma özelliğine sahiptir,(cam, metal, vb) Bu malzemenin birçok çeşidi vardır.


 

 

 

one-way-vision-baski-ankara-golge-reklam

One Way Vision Baskı

Sadece camlara uygulanan bu malzeme tek taraflı görüntü imkanı sunar içerden dışarıyı normal bir şekilde görürken dışardan ise sizin reklamınız vardır, 180 - 140 micron olarka 2 tip onewayvision vardır 180 micron onewayin delikleri 140 a göre birazdaha büyükdür.


 

 


mesh-branda-baski-ankara-golge-reklam

Mesh Baskı

Delikli vinily olarak bilinen bu malzeme içeriden dışarıyı gösterip dışardan içeri kısmı göstememe özelliliği vardır genellikle cephede delikli olduğu için afiş olarak kullanılan bu malzeme bir cam önüne dışardaki görüntüyü kesmemesi için ışıksız tabela olarakda kullanıyor. 

 

duratrans-baski-ankara-golge-reklam

Duratrans Baskı

Duratrans Baskı, uygulamanın arka tarafında ışığın kullanıldığı çalışmalarda kullanılmaktadır. Duratrans baskı malzemesi, ışık geçirgen malzeme türüdür.Duratrans baskı, aynı zamanda backlit baskı olarak da adlandırılabilir. 

 

 

cast-folyo-ankara-golge-reklam

Cast Folyo Baskı

Cast folyo, folyo malzemenin daha dayanıklı olan türüdür. Diğer folyo malzemelere göre daha esnek ve elastik olması nedeniyle dayanıklıklığı da daha fazladır. Düz olmayan, bombeli, girintili çıkıntılı alanlarda daha rahat uygulanabilmektedir.