ankara folyo baskı - Gölge ReklamGünümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte birçok alanda tercih edilebilecek farklı alternatifler doğmaktadır. Reklamcılık sektörü birbiri ile sürekli rekabet halinde bulunan firmaların hedeflerine ulaşabilmeleri konusunda önemli destekler sunmaktadır. Folyo baskı ise bu süreçte istenilen taleplere cevap verebilecek araçlar arasında ilk sıraları almaktadır.

Firmalar ile işletmeler tarafından büyük bir talep gören folyo baskı, Kullanımı esnasında farklı maddelere ihtiyaç duymadığından yoğunluk ile tercih edilmektedir.

Dilediğiniz her alana uygulayabildiğiniz folyo baskılar hem bireysel hem de kurumsal tüketicilerin dekorasyon ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Son zamanlarda reklam sektöründe sıklık ile kullanılan folyo baskılar ortamınızın havasının değişmesine de katkı sağlamaktadır.

Folyo Baskı Nedir?

Dekorasyon, tanıtım ve reklam gibi uygulamalarda kendini göstermiş olan folyo baskı, sektörlerin vazgeçemediği bir reklam aracı haline gelmiştir. İstenilen her yapıya girmeye müsait olan folyo baskılar yazı ile resim ve desen, rakam gibi destekler ile de baskıya alınabilmektedir.

İstenilen renk baskı alınabilmesi açısından zengin bir çeşitliliğe sahip olabilmesi kişilerin tasarladıkları ürünlerin üretiminin yapılabilmesinin imkânını da sağlamaktadır.

Folyo baskının tekniği sayesinde oldukça estetik ve etkileyici bir görüntü yakaladığınız takdirde hedeflerinize ulaşabilmeniz daha kolay olmaktadır. Örneğin; planlı yürütülen bir folyo baskı hizmeti ile müşterileri vitrinlerinize çekebilmeniz daha hızlı olacaktır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızın, sektörünüz ile alakalı olarak yapmış olduğu araştırmalar neticesinde doğru slogan ve doğru görselliğin yakalanması ile firma olan sizlerin istekleri daha hızlı şekillenmektedir. Folyo baskı m² fiyatı kullanılacak ürüne göre değişkenlik gösterir. Yapışkanlı folyo baskı m² fiyatları içinde bizlerle iletişim kurarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma hedeflerini gerçekleştirme sürecini daha kaliteli ve daha ekonomik tamamlamak isteyen tüketiciler, marka ve ürün tanıtımlarında kaliteden ödün vermeden, aynı zaman da imaj çalışmalarını da gerçekleştirmek için folyo baskı hizmetini tercih etmelidirler. Dijital folyo baskı örnekleri için aşağıda yer alan görsellerimizi inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Folyo Baskının Kullanım Alanları Nelerdir?

Folyo baskının pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Folyo baskılardan yararlanılan alanlara kısaca değinecek olur isek; vitrin tasarımları, kampanya ve indirim yazıları ile tabelalarda, iç ve dış mekan ofis dekorasyonları ile evlerin duvarlarında dahi kullanılmaktadır. Çeşitli görsel tasarımlar ile birleştirilen bu folyo kesimler evlerin duvarlarına farklı bir hava katmakta ve bireylerin gözlerini şenlendirmektedir.Baskı hizmeti olarak kullandığımız farklı folyo çeşitleri bulunmaktadır. Kısaca bahsedecek olur isek; Araç kaplamalarda kullanılan cast folyo, gece yansıtmanın yapılabilmesi amacı ile kullanılan fotolümen diğer bir adı ile reflektif folyolar, dekorasyon amacı ile kullanılan transparan folyolar da folyo çeşitleri arasında yer almakta olup cam üzerine uygulanmaktadır.

Folyo çeşitlerinden bir diğeri ise mıknatıs folyodur. Mıknatıslı folyo sert bir malzeme olup metal üzerine uygulanabilmektedir. Genellikle araç kiralama şirketleri tarafından kullanılan bu folyo çeşidi de, diğerlerinde olduğu gibi kullanıcılarına kolaylık ve görsellik sağlamaktadır.

İç Mekan Folyo Baskı Nedir?

Bu tarz folyo baskılar, iç mekanda kullanılacağından ötürü bireyler ile doğrudan temas halinde olmaktadır. Bu neden ile onların sağlığı düşünülerek su bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Yapılan araştırmaların göstermiş olduğu bir sonuç vardır ki su bazlı boyaların insan sağlığını tehdit eden herhangi bir zararı bulunmamaktadır. İç mekanlarda bu tarz folyoların kullanılmasının amacı ise ya dekorasyon ya da tanıtım amacıdır. Bu iç mekan folyo baskı tamamen hedef kitleye yönelik olduğundan dolayı başarılı sonuçları da beraberinde getirmektedir.

Dış Mekan Folyo Baskı Nedir?

Dış mekan folyo baskıların en büyük özelliği dayanıklı olmasıdır. Sürekli olarak doğa şartlarına maruz kaldığından dolayı dayanıklılık dış mekan baskılarda en önemli husustur. Yapışkanlı folyo baskı en sık tercih edilen ürünlerden biridir.

Dış mekan folyo baskılar uzun süreli kullanılabildiğinden ötürü reklam veren firmaların maliyetlerini de düşürmektedir. Dış mekan folyo baskı hizmetinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Binaların dış cephelerinde bilboard ve ışıklı raketler ile üç boyutlu görsellerde, pankartlarda, araçlar ve çatı yönlendirme reklamlarında, mağaza cam vitrinlerinde yani aklınıza gelebilecek hemen her mekânda uygulanabilmektedir.

Folyo Baskı Fiyatları

Alanında uzun süreli hizmetler veren bir firma olarak bizler, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, bu süre zarfında sergilemiş olduğumuz işlerin neticesi ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasını ve yüzlerinin gülmesini amaç edinmekteyiz.

Özellikle teknolojinin yakın ilişki içerisinde olduğu sektörümüz de, sizlerde hedeflerinize yönelir iken uzman bir ekipten destek almak ve folyo baskı fiyatları ile diğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.